W. A. Almekinders, kapitein der infan
terie, adjudant van den gouverneur;
J. Palland, kapitein der militaire admi
nistratie, administrateur; G. A. v. Koo-
ten, kapitein der infanterie, belast met
het bureau van onderwijszaken; L. de
Ridder, reserve-kolonel der artillerie,
directeur der inichting tot het uitgeven
van boekweken voor het leger; J. G.
Schönau, bibliothecaris.
Ie Cadetten-compagnie: J. Pel, Kapi
tein Commandant; B. F. M. Wijtenburg,
le Luitenant; A. L. M. Vreeswijk, le
Luitenant; R. F. Kranenborg, le Luite
nant; B. H. J. Callenbach, le Luitenant.
2e Cadetten-compagnie: P. Bruijn,
Kapitein Commandant; T. Beets, le Lui
tenant; W. Spierings, le Luitenant.
Officieren-leeraren Infanterie: F. M.
J. Stuvel, luitenant-kolonel van den Ge-
nieralen Staf, Hoofd van het Nederl.
Onderwijs; E. Engels, majoor van den
Generalen Staf van het Kon. Ned. Ind.
Leger, Hoofd van het Indisch Onderwijs;
A. K. Steup, majoor-vlieger; P. J. de
Broekert, kapitein van den Generalen
Staf; F. Wijnman, kapitein-intendant;
de kapiteins der infanterie Kon. Ned.
Ind. Leger: W. K. Boogh; W. L. Kooper;
Dr. J. M. Somer; P. de Bruijn, G. A. van
Nimwegen; de kapiteins der infanterie:
J. Pel; L. R. van der Eist (K.N.IJL.);
H. F. Beenhakker; C. C. Kannemans;
J. L. H. A. Antoni; I. H. Bolman; C. Wal
raven; W. Langeraar; G. P. N. Fiken-
scher (K.N.I.L.); M. A. Smeenk; B. C.
Man te; W. van Hulst; A. L. Nouwens
(K.N.I.L.)B. Koning; J. A. G. de Leeuw;
de eerste luitenants der infanterie: T.
Beets (K.N.I.L.)D. C. de Vries; C. J.
Vermeulen; J. v. d. Breemer; W. Spie
ring (K.N.I.L.)B. F. M. Wijtenburg;
A. L. M. Vreeswijk; R. H. Kranenborg;
B. H. J. Callenbach.
Officieren leeraren Cavalerie: de rit
meesters der cavalerie: J S. Boom; J. H.
Daams (K.N.I.L.); L. N. van der Minne;
G. Fabius, eerste-luitenant der cavalerie.
Officieren-leeraren Artillerie: de ka
piteins der artillerie: L. F. W. de Vries
(K.N.IX1.)A. A. J. M. Zanino; H. Adri-
aansen; C M. J. van Dommelen; F. J.
Bijvoet (K.N.I.L.); de eerste luitenants
der artillerie: J. N. Paro; B. Andringa
(K.N.I.L.).
Officieren-leeraren Genie: de kapi
teins der genie: G. J. W. Walraven (K.N.
IJL.)E. S. Seevenhoven; J. A. J. Elders
(KN.I.L.)G Terluin; A. H. Mohr, eerste-
luitenant der genie.
Officieren-leeraren Mil. administratie:
H. Snitker, kapitein der militaire admi
nistratie; de eerste-luitenants der mil.
administratie: A. T. A. M. van Heerde
(K.N.Ii.)J. Brouwer (K.N.I.L.)J,
Potteboom; P van Schaïk, paardenarts
2e klasse; H C. Gautier, eerste-luitenant-
vlieger.
Burger-leerarenProf. J. W. N. le
Heux; H. W. Venker; ir. E. A. J. M. v. d.
Velden; J. M. Pool; J. H. v. Wermes-
kerken; ir. D. Kramer; dr. C. W. Pohl-
mann; dr. B. Meulenbeld; ir. J. W. Th.
M. A. Cramer; Th. J. W. Lantermans;
mr. H. W. Felderhof; drs. J. J. Harkema;
G. W. A. Brouwers; J. C. Zwagemakers;
H. P. M. Broeckx; ir. N. Wertenbroek;
A. L. van der Sluijs Veer.
School v. Res.-Officieren der Infanterie
5e en 6e Compagnie, Kloosterkazerne.
(Kloosterplein 20).
J. G. W. N. Moonen, Majoor Comm.
Kapitein: A. H. Schouten,
le Luitenants: C. Zaaijer; J. C. A. Lan-
geveld; J. H. Heimei; H. H. Janssens;
J. P. F. van der Horst; D. Overbeeke;
A. J. M. Groot; C. J. van Tatenhove;
W. P. Boerma.
Ethnografisch Museum
van de Kon. Mil. Academie en den
Voormaligen Hoofdcursus,
(Kasteelplein 13).
Het Museum is geopend des Zaterdags
middags van 1416.30 uur. Voor scho
len en gezelschappen ook op andere
dagen en uren, mits zulks van te voren
schriftelijk wordt aangevraagd bij den
Conservator, kapitein dr. J. M. Somer,
Regentesselaan 5, Ginneken.
BREDASCHE VRIJW. BURGERWACHT
(Veemarkt 8).
Eere-voorzitter: mr. F. E. Pels Rycken.
Dagelijksch Bestuur: J. N. Meeüs,
voorzitter; C. J. Asselbergs, vice-voorz.;
J. D. A. Schils, seer.; J. C. M. Ingen
Housz, penningm.; P. Boots
Afdeeiing I Gewapend gedeelte.
Ban I omvat actievenafgerichten
(groep A) en actieven in opleiding
(groep B). Commandant: J. Piederiet.
Ban II omvat de garde 1918. Comman
dant: J. M. van Koolwijk.
Ban III omvat specialisten. Comman
dant: mr. F. Kolkman van Gouderak.
Afdeeling II Economische Dienst.
(Schorsmolenstraat 6).
C. J. Asselbergs, hoofd; ir. E. H. J.
Lange de Boer, chef van den Staf; A. P.
J. Maries, secretaris.
Afd. I: Vleeschvoorziening, Hoofd:
J. J. Meier; Afd. II: Melkvoorziening,
Hoofd: F. Galama; Afd. III: Broodvoor-
16