Onderwijzeressen: Zuster Gerarda;
L. P. M. v. d. Bogaert; Zuster Archan-
gela; Zuster Ludovique; M. A. W. Koek;
Zuster Xaverico; Zuster Jeanette; Zus
ter Serena.
St. Franciscusschool.
(Leuvenaarstraat 178)
L.O. voor Meisjes.
Hoofd: Zuster Hugolina.
Onderwijzeressen: W. A. M. Michielsen;
M. C. Broekmans; J. J. C. Fijnaut; Zuster
Gonzaga; H. C. Vernooy; H. A. C. M.
Klijberg; Zuster Mariette; Zuster Frede-
rique; A. H. C. Keulaars.
St. Gevardus Majella-school
(Baronielaan 20).
Instelling van het Opvoedingsgesticht
,.'t Withof" te Etten.
L.O. en U.L.O. voor meisjes.
Hoofd: Zuster Stanislaus.
Onderwijzeressen: A. van Aalst; J. J.
M. A. de Kort; Zuster Gonzaga; Zuster
M. Bernard; Zuster Loyola; Zuster Ge-
rardine; Zuster Mathilde; Zuster Scho-
lastica.
St. Gerardus Majella-school
(Baronielaan 20).
Instelling van het Opvoedingsgesticht
,,'t Withof'' te Etten.
L.O. en U.L.O. voor meisjes.
Hoofd: Zuster Stanislaus.
Onderwijzeressen: M. J. J. Ente van
Gils; A. J. Jansen; Zuster Frangoise Ma
rie; Zuster Gerda.
St. Joseph-school
(Oranjesingel 3).
L.O. voor meisjes.
Gesticht voor Opvoeding en Onderwijs
der Zusters van Dongen.
Hoofd: Zuster Adrienne.
Onderwijzeressen: A. C. W. Offenberg;
A. V. Royen; A. P. Schute; E. M. Ver-
heijen; C. J. M. Th. Verpalen: Zuster
Hildegardus; W. J. M. Verheijen; C. L.
M. van den Wildenberg.
St. Joseph-school
(Oranjesingel 3).
U.L.O. voor meisjes.
Hoofd: Zuster Adrienne.
Onderwijzeressen: Zuster Gabriëlla; M.
W. J. C. de Kort; J. A. Vissenberg.
Maria-school, A.
(Nieuwstraat 27).
Hoofd: Zuster M. Barbara.
Onderwijzeressen: E. E. M. Pas; C. H.
T. M. Teulings; A. D. W. Thijssen; E. H.
van Kampen; Zuster M. Chaqueline;
Zuster M. Josine.
Maria-school, B.
(Nieuwstraat 27).
Hoofd: Zuster M. Hilarine.
Onderwijzeressen: C. I. M. Dellaert;
C. A. J. M. Slinkert; Zuster M. Frede-
rique.
Mariaschool
(Nieuwstraat 27).
L.O. en U.L.O. voor meisjes.
Hoofd: Zuster Hilarine.
Onderwijzeressen: Zuster M. Michaël.
M. I. PaasSens; J. A. B. M. Nuyten.
St. Theresia-school
(Etnastraat 14).
L.O. voor Meisjes.
Hoofd: Zuster Euphemia.
Onderwij zei-essen: Zuster Elisa; D.
Hoosemans; J. M. C. M. Gram; E. H.
Schuurbiers; Zuster 'Olochilde; Zuster
Guida; J. M. Schoenmakers.
BUITENGEWOON LAGER ONDERWIJS
Scholen v. achterlijke jongens en meisjes.
St. Rosa-school.
(Leuvenaarstraat 178)
Genootschap tot Opvoeding, bestuurd
door Zusters Franciscanessen van
Roosendaal.
Hoofd: Th. J. Potters.
Onderwijzeressen: Zuster M. Cosma
(bew. ond.); S. A. M. v. d. Vleuten; A. P.
Takx; Zuster M. Irma; J. M. C. H. Mar
tens; Zuster Placidia (bew. ond.); Zus
ter Josine.
St. Jan-school
(Weerijssingel 1).
School der Broeders „St. Marie"
te Huybergen.
Hoofd: Broeder H. Mulders.
Onderwijzers: de Broeders A. Huiben;
J. C. Marijnissen; J. F. Schuffelen; A. F.
C. Verdaasdonk; P. J. d' Hondt; J. G.
Snelders; C. G. Mettes; C Stadhouders;
J. J. Touw; L. J. M. Sommen.
BISSCHOPPELIJKE KWEEKSCHOOL
ST. FRANCISCUS
(Dr. Jan Ingen Houszplein 2).
Ingericht door de Broeders der Opvoe-
dings- en Onderwijsstichting „St. Marie"
van Huybergen tot opleiding van Broe
der-onderwijzers voor scholen in
Nederland en Ned. Oost-Indië.
Directeur en Overste: Broeder Cle
mens, Duitsch, Fransch; H. C. A. Koop-
mans, pr., Godsdienstleer en Kerkelijke
geschiedenis; J. J. J. Uytdewilligen, pr.,
Godsdienstleer; N. P. M. de Wit. pr.,
Godsdienstleer en Bijbelsche geschied.
Afdeeling A.
Broeder Aloysius, teekenen; Broeder
Beatus, opvoedkunde, vaderl. en alg. ge
schiedenis, schoonschrijven en teekenen;
Broeder Cajetanus, lezen Nederl. taal en
letterkunde, aardrijkskunde; Broeder
Ephrem, Fransch, Engelsch en zang;
Broeder Marius, wiskunde, rekenkunde
13